Termínovka 2023

duben

1. 4. Ostrožská Nová Ves - Novoveský přespolák - benjamínci+

16. 4. Brno - Brněnský dvoukilák - benjamínci+

22. 4. - 23. 4. Most - Matylda - ČP ve vytrvalosti - žáci, dorost, veteráni

29. 4. Praha - Memoriál Dr. Karla Popela (KVS) - benjamínci+, veteráni

květen

6. 5. Chomutov - Velká cena Chomutova - benjamínci+

7. 5. Ústí nad Labem - Ústecký kilometr - benjamínci+

13. 5. - 14. 5. Račice ČP krátké tratě - žáci, dorost

20.5. Nymburk - Nymburská 500 - benjamínci, žáci, dorost, dospělí, veteráni

21. 5. Pastviny (Žamberk) - Sprinty na Pastvinské přehradě - benjamínci+

červen

2. 6. - 4. 6. NZ Račice - ČP a NZ krátké tratě - žáci, dorost, dospělí

10. 6. Přerov - Přerovská 200 - benjamínci+

11. 6. Černožice - Černožický kilometr - benjamínci+

17. 6. Kadaň - Kadaňský kilometr - benjamínci+

18. 6. Kojetín - Moravský pohár - benjamínci+

23.-25.6. Budějovice - Praha - dospělí, veteráni

24.6. Sedlec - Sedlecká 500 - všichni

25.6. Slapy - Praha - dospělí, veteráni

25.6. Plzeň - O štít města Plzně - všichni

červenec

8. 7. - 15. 7. Kunžak - soustředění 

srpen

3. 8. - 6. 8. Račice - MČR krátké tratě - benjamínci, žáci, dorost, dospělí, veteráni

12.8. Hradec Králové - MČR v maratónu - junioři, dospělí, veteráni

25.8. Ostrožská Nová Ves - Slovácká 500 - všichni

září

??? Jablonec n. Nis. - Jablonecký trojúhelník

16. 9. - 17. 9. Nymburk - MČR 5 km - benjamínci, žáci, dorost, dospělí, veteráni

28.9. Zvíkov - Zvíkovský maraton - dospělí, veteráni

??? Praha - VC Sparty

říjen


https://www.kanoe.cz/rychlostni-kanoistika/propozice-rychlost

kategorie:

benjamínci (2011-2013)
benjamínci+ (2011-2016)
žáci (2009-2010)
dorost (2007-2008)
junioři (2005-2006)
dospělí (1989-2004)
veteráni (1988 a starší)

podmínky závodění:

- každý benjamínek r. n. 2011, 2012 a 2013 musí absolvovat minimálně 4 závody (eventuálně pojedeme Brno, Praha, Chomutov, Ústí n. L., Pastviny, Černožice, Kadaň), aby mohl na MČR v Račicích

- žáci a dorost musí objet alespoň 3 závody ČP (Matylda, 3x Račice, Nymburk)

- modře označené závody, kam se (eventuálně) pojede

- zeleně závody ČP veteránů

ČP žáci, dorost

Most

Račice (květen)
Račice - NZ
Račice - MČR
Nymburk

ČP benjamínci

ONV

Brno
Praha
Chomutov
Ústí nad Labem
Pastviny (Žamberk)
Přerov
Černožice
Kadaň
Kojetín

ČP veteránů

Most

Praha
Nymburk
Slapy-Praha
Račice
Hradec Králové
Nymburk
Zvíkov