Termínovka 2024

duben

so 6. 4. Ostrožská Nová Ves - Novoveský přespolák - benjamínci+

so 6. 4. Písek - Písecká 10 - všichni

ne 14. 4. Brno - Brněnský dvoukilák - benjamínci+, veteráni

so-ne 20. 4. - 21. 4. Račice - ČP ve vytrvalosti - žáci, dorost, veteráni

květen

st 1. 5. Praha - Memoriál Dr. Karla Popela (KVS) - benjamínci+, veteráni

so 4. 5. Chomutov - Velká cena Chomutova - benjamínci+

ne 5. 5. Ústí nad Labem - Ústecký kilometr - všichni

pá-ne 17. 5. - 19. 5. Račice ČP krátké tratě - žáci, dorost

so 11. 5. Pastviny (Žamberk) - Sprinty na Pastvinské přehradě - benjamínci+

st 15. 5. Praha - Vlajka Praha (Sparta) - benjamínci+

so 25.5. Nymburk - Nymburská 500 - benjamínci+, žáci, dorost, dospělí, veteráni

st 29. 5. Praha - Vlajka Praha (Sparta) - benjamínci+

červen

pá-ne 31. 5. - 2. 6. NZ Račice - ČP a NZ krátké tratě - žáci, dorost, dospělí

so 8. 6. Kojetín - Moravský pohár - benjamínci+ 

ne 9. 6. Černožice - benjamínci+

st 12. 6. Praha - Vlajka Praha (Sparta) - benjamínci+

so 15. 6. Kadaň - Kadaňský kilometr - všichni

so 15. 6. Přerov - Přerovská 200 - benjamínci+

pá-ne 21.-23. 6. Budějovice - Praha - dospělí, veteráni

ne 23. 6. Slapy - Praha - dospělí, veteráni

so 29. 6. Sedlec - Sedlecká 500 - benjamínci+

ne 30. 6. Plzeň - O štít města Plzně - všichni

červenec

so-so 6. 7. - 14. 7. Kunžak - soustředění

čt-ne 25.- 28. 7. Račice - MČR krátké tratě - benjamínci, žáci, dorost, dospělí, veteráni

srpen

so 10. 8. ??? (Nymburk) - MČR v maratónu - junioři, dospělí, veteráni

so-ne 24-25. 8. Ostrožská Nová Ves - Slovácká 500 - všichni, veteráni

so 31. 8. Jablonec n. Nis. - Jablonecký trojúhelník - všichni

září

st  4.9. Praha 4 OPEN - KVS Praha

so 7. 9. Sezemice - všichni 

ne 8. 9. Černožice - Černožický kilometr - všichni 

st 11. 9. Praha - Vlajka Praha (Sparta) - benjamínci+ 

so-ne 14. 9. - 15. 9. Hrádek u Pardubic - MČR 5 km - benjamínci, žáci, dorost, dospělí, veteráni

so 21. 9. Častoboř - Bacunda cup (Sedlčany) - všichni

čt 26. 9. Praha K4 Prague OPEN (Hodkovičky) - žáci-veteráni

so 28. 9. Praha - VC Sparty

říjen

so 5. 10. Zvíkov - Zvíkovský maraton - dorost, dospělí, veteráni

https://www.kanoe.cz/rychlostni-kanoistika/propozice-rychlost

kategorie:

benjamínci (2012-2014)
benjamínci+ (2012-2017)
žáci (2010-2011)
dorost (2008-2009)
junioři (2006-2007)
dospělí (1990-2005)
veteráni (1989 a starší)

podmínky závodění:

- každý benjamínek r. n. 2012, 2013 a 2014 musí absolvovat minimálně 4 závody (eventuálně pojedeme Brno, Praha, Chomutov, Nymburk, Černožice, Sedlec), aby mohl na MČR v Račicích

- žáci a dorost musí objet alespoň 3 závody ČP (4x Račice, 1x MČR na 5 km)

- modře označené závody, kam se (eventuálně) pojede

- červeně závody ČP benjamínků

- zeleně závody ČP veteránů

ČP žáci, dorost

Račice (duben, dlouhé tratě)

Račice (květen)
Račice - NZ (červen)
Račice - MČR (červenec)
Hrádek u Pardubic

ČP benjamínci

ONV

Brno
Praha
Chomutov
Pastviny (Žamberk)
Kojetín
Nymburk
Přerov

Černožice 

Sedlec

ČP veteránů

Brno

Račice

Praha
Nymburk
Slapy-Praha
Račice

ONV
??? Hradec Králové
Hrádek u Pardubic
Zvíkov